http://www.quickshot.ecom.net.pl/
DPP 62726 Jak zorganizować imprezę ?

1.  Musisz wybrać przyczynę organizowania imprezy:

a) okazja

b) brak okazji

ad. a)

są różne okazje do zorganizowania imprezy. Zwykle są to jakieś znaczące dla nas wydarzenia (tzw. motyw osobisty), np. ślub, urodziny, awans, impreza integracyjna w firmie itp. Imprezy odbywają się również z powodu ważnych dla wszystkich dat i wydarzeń (tzw. motyw ogólny), np. sylwester czyli zakończenie roku, walentynki, święto niepodległości, otwarcie sezonu myśliwskiego. …itp.

ad. b)

brak okazji również może być okazją do zorganizowania imprezy. Jest tyle rzeczy które można uczcić, np. czwartek, albo zakup nowego blatu kuchennego, miłość bliźniego, to że nielubiany sąsiad skręcił kostkę…..itp.

2. Kiedy wybrałeś już swój cel postępujesz dalej wg określonych kryteriów, np. wyboru dekoracji i trunków (czerwone na   walentynki, białe na wesele, niebieskie na narodziny itp).

3. Po wybraniu motywu imprezy musisz określić grupę docelową imprezowiczów

a)  Grupa najfajniejsza – to twoi przyjaciele, kumple, znajomi. Grupa ludzi którym nie musisz imponować, możesz być przy nich naprawdę sobą, zawsze dobrze bawisz się w ich towarzystwie. Możesz się przy nich naprawdę wyluzować…:)))))))))


b)  Grupa śrdeniofajna – to rodzina bliska. Niezależnie od tego jak jesteś z nimi związany, znają cię na tyle dobrze że raczej niczym ich nie zaskoczysz. Znają też twoich przyjaciół, więc wasze wspólne akcje również nie powinny mieć wpływu na twoje stosunki z tą grupą. Prawie możesz się przy nich wyluzować…:)))


c)  Grupa nie wiadomo jak dokładnie ją opisać To rodzina dalsza. Tak naprawdę zupełnie nie obchodzi cię co o tobie myślą, więc również możesz się przy nich wyluzować. Są na twojej imprezie bo mama/żona/babcia/ojciec (niepotrzebne skreślić) tak chcieli. :P


d)  Grupa robocza – to znajomi z pracy, a także szefostwo. Absolutnie, pod żadnym pozorem nie możesz się przy nich wyluzować:////


e)  Grupa katastrofalna – połączenie punktu „a” i „d”. Na szczęście rzadko się zdarza, a i atmosfera zwykle wtedy nie sprzyja wtedy wyluzowywaniu (pogrzeb):((((


4. Wybór daty – na wybór daty ma wpływ szereg czynników. Liczy się pogoda, termin urlopu, ile czasu zostało do porodu…Zresztą sam najlepiej wiesz kiedy chcesz mieć swoją imprezę.


5. Wybór lokalu – zależnie od liczby osób, rezerwujesz salę tak żeby wszyscy mogli sobie gdzieś usiąść , a także gdzie postać, nawet potańczyć. Ważne jest ogrzewanie w zimie i klimatyzacja latem, a także zadaszenie w porze deszczowej.


6. NAJWAŻNIEJSZE – WYBIERASZ MUZYKĘ!!! Dzwonisz pod numer 513 469 379

lub 668 774 704 i mówisz:

  • jaką masz grupę docelową imprezowiczów,
  • kiedy i gdzie odbywa się impreza,


MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ


7. Bawisz się szampańsko.


8. Następnego dnia wszyscy uczestnicy twojej imprezy dzwonią ci pogratulować. To była najlepsza impreza w ich życiu. Pytają cię jaki grał zespół. A ty mówisz:


Quickshot music band!